Segondè vitès Plastik machin slitter
2. Yon ane garanti
3. Eliminateur Statik (si ou vle) - Eliminateur Statik ka enstale sou machin tankou pou chak opsyon kliyan an.
4. Deplase Inite - machin nan gen etajè pwòp dechaje li yo. Apre ou fin koupe, ka woulo liv la fini dwe desele nan etajè a dechaje. Apre wotasyon bra yo, li pratik pou dechaje materyèl la pou diminye travay entansite, travay ak pèt.
Karakteristik:
1. Enjenyè ka ale aletranje
2. Yon ane garanti
3. Eliminateur Statik (si ou vle) - Eliminateur Statik ka enstale sou machin tankou pou chak opsyon kliyan an.
4. Deplase Inite - machin nan gen etajè pwòp dechaje li yo. Apre ou fin koupe, ka woulo liv la fini dwe desele nan etajè a dechaje. Apre wotasyon bra yo, li pratik pou dechaje materyèl la pou diminye travay entansite, travay ak pèt.

Aplikasyon:
Sa a se yon cho-vann machin taye pou BOPP / CPP / PET / PE / mou aliminyòm fim konpoze / fim aluminize ak lòt materyèl woulo liv la.
Paramèt:
| Dewoulman dyabolik | Max Ø800mm |
| Ranvèse dyamèt | Max Ø450mm |
| Max lajè k ap travay | 1300mm |
| Detere dyamèt debaz la | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Rebay dyamèt debaz | Ø76mm (3 ") / Opsyonèl Ø152mm (6") |
| Min. lajè koupe | 30mm / Si ou vle 25mm |
| Mekanik vitès | Max 450 m / min (selon kondisyon travay) |
| Materyèl epesè ranje | 0.012mm-0.15mm |
| Traction servo motè | 1 Mete 3.0 kw |
| Rebobinaj motè sèvè | 2 Mete 3.0 kw |
| Balèn motè | 1 mete 1.5 kw |
| Total enèji konsomasyon | Est. 12 kw |
| Pneumatic presyon | 0.6 Mpa |
Pwodwi Detay:


Baj popilè: machin fim anwo vitès vitès machin, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, sitasyon pi ba, list pri
Ou ka renmen tou
Voye rechèch














