Double rebobinaj segondè vitès etikèt machin taye
Deskripsyon:
Machin vètikal taye, apwopriye pou koupe nan fim plastik tankou BOPP, CPP, PET, PE, ekipe ak 3 motè, Panasonic PCL machin kontwòl, fasil yo opere.

Karakteristik:
1) Itilize pou koupe materyèl sa yo woule tankou BOPP, PET, CPP, PVC, papye aliminyòm ak papye
2) machin sa a se yon kalite vètikal; li efikas epi li ka ekonomize espas
3) se endepandan biwo jeneral kontwòl fiks asire operasyon fleksib ak pratik
4) Endepandan sistèm kontwòl mèt fè li yo pi fleksib ak fasil yo opere
5) inite a ap deroule adopte otomatik pozisyon liy (kwen) kontwolè (EPC), photocell a ka trase materyèl transparan ak liy koulè.
6) inite a débouyman adopte yon sèl pyès 5kg mayetik poud fren kontwole tansyon an.
Inite a rebobinasyon adopte de moso anbreyaj poud mayetik kontwole tansyon an.
7) Se sistèm kònen van oswa rewinding sistèm pou kwen fatra fiks yo
8) Otomatik kontè mèt
9) Air arbr pou dewoulman ak rewinding roulo. (Total 3 moso)
10) Press roulo traction Pneumatic kontwole.
Aplikasyon:
Pwoteksyon fim, feuille kwiv, papye aliminyòm, PE, PVC, dra, mous twal, papye, en en elatriye.
Mahcine sa a se lajman ki itilize nan endistri yo tankou enprime, anbalaj, elektwonik, kwi, rad fè, plastik, elatriye.
Paramèt:
| Dewoulman dyabolik | Max Ø800mm |
| Ranvèse dyamèt | Max Ø500mm |
| Max lajè k ap travay | 300mm |
| Detere dyamèt debaz la | Ø76mm (3 ") |
| Rebay dyamèt debaz | Ø76mm (3 ") |
| Min. lajè koupe | 50mm |
| Mekanik vitès | Max 400 m / min (selon kondisyon travay) |
| Materyèl epesè ranje | 0.012mm-0.15mm |
| Motè Traction | 1 Mete 3.7 kw |
| Avanse motè yo | 2 Mete 3.0 kw |
| Balèn motè | 1 mete 1.5 kw |
| Total enèji konsomasyon | ≈12V |
| Pneumatic presyon | 0.6 Mpa |
| Vòltaj ekipman pou pouvwa | AC 380V ± 5% Twa-faz senk-fil 、 50Hz |
| Gide presizyon | ± 0.3mm |
| Entènèt k ap gide seri Mouvman | ± 75mm |
| Dimansyon machin | L3100 * W2130 * H1800mm |
| Pwa | 4200 kg |
Baj popilè: doub rebobinasyon segondè vitès mete etikèt sou machin taye, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, sitasyon pi ba, lis pri
Ou ka renmen tou
Voye rechèch












