Koupe machin pou PET Flim
Deskripsyon:
Se machin sa a ekipe ak machin dechè koleksyon varyab, ki ede atelye a yo dwe pwòp, likidasyon ak dewoulman sou tou de bò nan machin nan. Li apwopriye pou koupe nan fim plastik tankou PET, BOPP, PE, PVC ak fim konpoze, ak vitès mekanik la se 450m / min.

Karakteristik:
1. Kondwi kondwi - se roulo traction kondwi pa motè sèrvo, ak-Kovèti pou koub transmisyon koupl transmisyon, ak karakteristik li yo nan pi ba bri, pi gwo koupl, mwens pèt pouvwa.
2. Gid entènèt - Adopte enpòte entènèt analòg gide sistèm, swiv materyèl kwen oswa liy enprime, ak elektrik fonksyon akor amann, li pèmèt machin rapid ajiste pozisyon photoelectric diminye pri ak amelyore efikasite.
3. taye metòd: adopte koupe plat kouto, koupe nan lè a oswa Groove ka tranche dwe chwazi dapre diferan materyèl.
Paramèt:
| Dewoulman dyabolik | Max Ø800mm |
| Ranvèse dyamèt | Max Ø600mm |
| Max lajè k ap travay | 1300mm |
| Detere dyamèt debaz la | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Rebay dyamèt debaz | Ø76mm (3 ") / Opsyonèl Ø152mm (6") |
| Min. lajè koupe | 30mm / Si ou vle 25mm |
| Mekanik vitès | Max 500 m / min (selon kondisyon travay) |
| Materyèl epesè ranje | 0.012mm-0.15mm |
| Traction servo motè | 1 Mete 3.7 kw |
| Rebobinaj motè sèvè | 2 Mete 3.7 kw |
| Dewoulman motè yo | 1 mete 5.5 kw |
| Balèn motè | 1 mete 1.5 kw |
| Total enèji konsomasyon | Kw 18 kw |
| Pneumatic presyon | 0.6 Mpa |
| Vòltaj ekipman pou pouvwa | AC 380V ± 5% Twa-faz senk-fil 、 50Hz |
| Gide presizyon | ± 0.3mm |
| Entènèt k ap gide seri Mouvman | ± 100mm |
| Machinedimension | L1800 * W3800 * H2160 |
| Pwa | 4500 kg |
Baj popilè: machin taye pou PET flim, Lachin, manifaktirè, founisè, faktori, achte, bon mache, sitasyon pi ba, list pri
Ou ka renmen tou
Voye rechèch












