Plastik Flim taye ak machin rebobinan
Deskripsyon:
KWF-E se apwopriye pou koupe nan materyèl woulo liv tankou BOPP / CPP / PET / PE / mou aliminyòm fim konpoze / fim aluminize. Se machin lan kontwole pa PLC ak kondwi pa enpòte motosiklèt DLO.

Estrikti machin:
Epesè machin lan miray panèl se 50mm ak fòs segondè ak estrès ki ba. Li se ki estab apre soulajman de fwa estrès.
1. BEARINGS NSK yo te adopte nan tout pati bondi.
2. Tout inite machin yo trete nan sant machin CNC nan Kesheng.
3. Yo sispann Ijans bouton ak rale switch fil enstale sou bò operasyon.
4. Move operasyon oswa erè ap avèti tou de sou panèl kontwòl ak sirèn avètisman.
5. Se balanse nan minimize pou tout eleman nan akò vitès segondè.
Paramèt:
| Dewoulman dyabolik | Max Ø800mm |
| Ranvèse dyamèt | Max Ø600mm |
| Max lajè k ap travay | 1300mm |
| Detere dyamèt debaz la | Ø76mm (3 ") / Ø152mm (6") |
| Rebay dyamèt debaz | Ø76mm (3 ") |
| Mekanik vitès | Max 450 m / min (selon kondisyon travay) |
| Materyèl epesè ranje | 0.012mm-0.15mm |
| Traction servo motè | 1 Mete 3.0 kw |
| Derive sèvè motè yo | 1 Mete 5.0 kw |
| Rebobinaj motè sèvè | 2 Mete 3.0 kw |
| Balèn motè | 1 mete 1.5 kw |
| Total enèji konsomasyon | 17kw |
| Pneumatic presyon | 0.6 Mpa |
| Vòltaj ekipman pou pouvwa | AC 380V ± 5% Twa-faz senk-fil 、 50Hz |
| Gide presizyon | ± 0.3mm |
| Entènèt k ap gide seri Mouvman | ± 100mm |
| Dimansyon machin | L2200 * W3200 * H2050mm |
| Pwa | 4300 kg |
Pwodwi Detay:


Baj popilè: plastik flim taye ak rebobinaj machin, Lachin, manifaktirè yo, founisè, faktori, achte, bon mache, sitasyon pi ba, list pri
Ou ka renmen tou
Voye rechèch














